Balíček hubnutí - 5 hubnoucích terapií a výživové

poradenství zdarma za mimořádnou cenu 1950 Kč.

+420 604 525 763

O biorezonanci

Obrázek o biorezonanci 1

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který udává v podpoře pro zdraví novou cestou, protože nahlíží na lidský organismus jako na originál. Díky přístroji BICOM 2000 a novějšímu typu BICOM Optima, mohou být u mnohých případů zjištěny skutečné a často skryté příčiny onemocnění.

Biorezonanční metoda Bicom se používá v západní Evropě již více než 25 let. Důležité teoretické základy biorezonanční metody se potvrzují prostřednictvím poznatků v kvantové fyzice a biofyzice. Podle těchto poznatků má každá buňka, každá část těla, ale také viry a bakterie, pyly, toxiny, nikotin atd.– elektromagnetické vyzařování. S pomocí speciální elektroniky a modulační podložky BICOM lze frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků. Tímto způsobem pronikají terapeutické frekvenční vzorky skrz každou buňku, každý orgán, každou kost a tím vytvářejí mimořádně intenzivní hloubkový účinek. Biorezonanční terapie je často a úspěšně užívána v případech, kdy ani dlouhodobá léčba klasické medicíny nedosáhla výrazných úspěchů, například u chronických onemocnění. Díky těmto inovacím a patentovanému biologickému filtru nemá přístroj BICOM konkurenci.

V dnešní době na člověka působí mnohá zatížení: chemické přísady v potravinách a pitné vodě, jedy ohrožující životní prostředí, radiační zatížení, bezpočet chemických substancí, používání medikamentů v chovu zvířat atd. Tyto zátěže u pacientů zapříčiní, že neprobíhá správná komunikace mezi buňkami v těle, což se projevuje v různých formách. Od nejasných poruch duševního stavu, chronické únavy, až k závažným tělesným poruchám.

Základem chronických onemocnění je většinou více zátěží, kterým je tělo vystaveno. U mnohých pacientů je také možné, že se stejnými obtížemi lze zjistit zcela odlišné příčiny těchto obtíží. Rovina biofyzikální nabízí možnost testování těchto individuálních zatížení, což není na biochemické úrovni často možné.

Historie

Rok 1976, kdy Dr. Brugemann založil v Německu firmu Brugemann GmbH, později Regumed GmbH, lze pokládat za počátky biorezonance. Po spolupráci s Dr. Morellem – duševním otcem této nové terapie – vznikl přístroj BICOM. Pro tento druh terapie se zavedl a ustálil pojem biorezonanční terapie. Pan Brugemann byl velice překvapen rozsahem a rychlostí expanze v následujících letech, protože biorezonanční terapie, stejně jako homeopatie a akupunktura, patří do oblasti alternativní medicíny a ještě je počítána k takzvaným „samotářským metodám“. Smyslem biorezonance bylo a je pomáhat lékařům a terapeutům mírnit nebo léčit onemocnění, aniž by se muselo počítat s vedlejšími účinky.

Biorezonance pomáhá při:

Průběh terapií:

Jak funguje celý proces

Obrázek průběh 2

Jak už bylo výše řečeno, základy biorezonanční metody Bicom se potvrzují prostřednictvím praxe a nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice. Na základě těchto poznatků mají materiální částice jak vlnový tak i částicový charakter. Každá substance má svou typickou vlnovou délku, nebo frekvenci, ze zcela individuální charakteristikou. Ta se označuje jako frekvenční vzorek, na základě kterého dochází k výměně informací mezi buňkami.

Pokud tělo správně funguje, je přenos informací mezi buňkami přenášen určitou frekvencí bez překážek. Tak může každá buňka v těle plnit svůj úkol. Pokud tělo ale ovlivňují rušivé substance – jedy, viry, bakterie, toxiny atd., mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami. Komunikace mezi buňkami je tím narušena, v těle dochází k disharmonii, což se následně projevuje naší psychickou nevyrovnaností a zdravotními problému různého rázu.

Pomocí přístroje BICOM Optima a vhodného terapeutického programu vysíláme do těla přes elektrody umístěné na klientovi elektromagnetické frekvenční vzorky. Terapie působí na náš organismu, komunikace mezi buňkami může opět neomezeně probíhat a po vyloučení škodlivin se tělo dostává zpět do rovnováhy. Používají se přitom frekvenční vzorky z těla pacienta, sekretů nebo exkretů, nebo ze substancí přivedené do přístroje.

Po každé terapii doporučujeme všem klientům podpořit její účinky a následnou očistu těla zvýšeným pitným režimem – nejlépe neperlivých a neslazených nápojů, které napomáhají k rychlejšímu odplavení toxinů z těla.


Aktuální novinky Všechny novinky

Dáváte si po ránu čaj?

Pití čaje je nejen zdravé, protože obsahuje hodně antioxidantů, ale také podporuje imunitu a krásně naše tělo po ránu zahřeje. V tuto dobu jsou...

22.2.2017 ČÍST VÍCE
Dárkové poukazy

Přemýšlíte už nad dárky na Vánoce a rádi by jste potěšili blízké něčím novým, co může zlepšit jejich zdraví.

1.11.2016 ČÍST VÍCE
Chcete se správně...

Tato jednoduchá tabulka vám řekne, které potraviny jsou kyselé a které zásadité. V našem jídelníčku by měli samozřejmě převažovat potraviny...

5.10.2016 ČÍST VÍCE