Balíček hubnutí - 5 hubnoucích terapií a výživové

poradenství zdarma za mimořádnou cenu 1950 Kč.

+420 604 525 763

Dáváte si po ránu čaj?

foto - Dáváte si po ránu čaj?

Pití čaje je nejen zdravé, protože obsahuje hodně antioxidantů, ale také podporuje imunitu a krásně naše tělo po ránu zahřeje. V tuto dobu jsou rána ještě dosti chladná a pro zahřátí je ideální šálek čaje.

Když budete čaj pít pravidelně, můžete si prodloužit i život. Zelený a bílý čaj obsahuje mnoho antioxidantů, které zpomalují předčasné stárnutí organismu, díky tomu to budete vitálnější a déle mladší.

Pokud si ráno uvaříte ke snídani čaj, bude vám víc chutnat a navíc tělu dodáte potřebné tekutiny hned ráno, kdy je tělo žíznivé, po noci.

Na čaji je hezké to, že můžete pít pokaždé jiný. Ať už si dáte černý, nebo zelený, ovocný, býlí či bylinkový. Pokud jste vyznavači černého, který má svoji jedinečnou chuť a nechcete jiný i ten si můžete ozvláštnit. Jednou si jej dáte s medem, nebo medem a mlékem, který je velice lahodný, při nachlazení s medem a citrónem, můžete také přidat zázvor. Variací je mnoho.

I ranní čaj vás může povzbudit a nahradit tak ranní kávu. Černý a zelený čaj obsahují tein, který dokáže povzbudit organismus a dodat mu novou energii.

Tak jak jste na tom vy, máte rádi čaj a dáváte si šálek každé ráno?

Zpět na všechny novinky

Aktuální novinky Všechny novinky

Dáváte si po ránu čaj?

Pití čaje je nejen zdravé, protože obsahuje hodně antioxidantů, ale také podporuje imunitu a krásně naše tělo po ránu zahřeje. V tuto dobu jsou...

22.2.2017 ČÍST VÍCE
Dárkové poukazy

Přemýšlíte už nad dárky na Vánoce a rádi by jste potěšili blízké něčím novým, co může zlepšit jejich zdraví.

1.11.2016 ČÍST VÍCE
Chcete se správně...

Tato jednoduchá tabulka vám řekne, které potraviny jsou kyselé a které zásadité. V našem jídelníčku by měli samozřejmě převažovat potraviny...

5.10.2016 ČÍST VÍCE