Balíček hubnutí - 5 hubnoucích terapií a výživové

poradenství zdarma za mimořádnou cenu 1950 Kč.

+420 604 525 763

Chcete se správně stravovat?

foto - Chcete se správně stravovat?

Tato jednoduchá tabulka vám řekne, které potraviny jsou kyselé a které zásadité. V našem jídelníčku by měli samozřejmě převažovat potraviny zásadotvorné, je jasné, že to pro mnoho z nás není úplně jednoduché a u mnohých z nás převládají potraviny ze spektra kyselého.

Je na to jednoduchá rada, pokud si dáte ve spektru tabulky „kyselou“ potravinu je dobré ji vyvážit tou zásadotvornou. Například, pokud si dáte dobrý steak, který je v tabulce v naprosto červených hodnotách, je dobré jej doplnit potravinou z opačné strany, kupříkladu vařeným chřestem a salátem s čekanky.

Nejen jídlem se naše tělo „okyseluje“. Stejně tak působí na naše tělo i emoce, jako jsou hněv, strach, žárlivost a naše práce, pokud v ní nejsme spokojení. Proto je dobré si dopřát po dlouhém pracovním dni, chvíli pro sebe a relaxovat, oddychnout si od všech povinností, které jsme museli za celý den zvládnout. Tím to relaxem vyrovnáme hladinu našeho vnitřního prostředí a podporujeme tak naše zdraví i naše psychika a emoce jsou v lepším rozpoložení. To má také vliv na to, jakým způsobem řešíme problémy, které se mohou vyskytnout v našem okolí a jak na ně reagujeme, jestli podrážděně, nebo vše řešíme s klidem a rozvahou.

Pokud potřebujete pomoci s vhodným jídelníčkem pro vaše tělo, neváhejte se na mě obrátit. Kontaktovat mě můžete přes objednávkový formulář nebo na telefonním čísle 731 934 409.

Zpět na všechny novinky

Aktuální novinky Všechny novinky

Dáváte si po ránu čaj?

Pití čaje je nejen zdravé, protože obsahuje hodně antioxidantů, ale také podporuje imunitu a krásně naše tělo po ránu zahřeje. V tuto dobu jsou...

22.2.2017 ČÍST VÍCE
Dárkové poukazy

Přemýšlíte už nad dárky na Vánoce a rádi by jste potěšili blízké něčím novým, co může zlepšit jejich zdraví.

1.11.2016 ČÍST VÍCE
Chcete se správně...

Tato jednoduchá tabulka vám řekne, které potraviny jsou kyselé a které zásadité. V našem jídelníčku by měli samozřejmě převažovat potraviny...

5.10.2016 ČÍST VÍCE