Balíček hubnutí - 5 hubnoucích terapií a výživové

poradenství zdarma za mimořádnou cenu 1950 Kč.

+420 604 525 763

Zhubněte do plavek

Zhubněte do plavek - obrázek

Sluneční paprsky nás začínají vybízet k tomu, abychom odložili nejteplejší vrstvy našeho šatníku, a nebude to dlouho trvat a půjdeme do plavek. Trápí vás nějaké to kilo navíc, nebo už nechcete nakupovat v nadměrných velikostech - začnete hned.


Cvičení pro pevné pozadí.

Cvičení pro pevné pozadí. - obrázek

Tento týden jsme Vám každý den na naší FB stránce zveřejnili jeden cvik, který je vhodný na posilování našeho pozadí. Cviky jsou opravdu jednoduché, nemusíte kvůli nim chodit do posilovny a zaberou vám jen chvilku a výsledky s pravidelným cvičením na sebe nenechají dlouho čekat.


Chcete se správně stravovat?

Chcete se správně stravovat? - obrázek

Tato jednoduchá tabulka vám řekne, které potraviny jsou kyselé a které zásadité. V našem jídelníčku by měli samozřejmě převažovat potraviny zásadotvorné, je jasné, že to pro mnoho z nás není úplně jednoduché a u mnohých z nás převládají potraviny ze spektra kyselého.


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy - obrázek

Přemýšlíte už nad dárky na Vánoce a rádi by jste potěšili blízké něčím novým, co může zlepšit jejich zdraví.


Dáváte si po ránu čaj?

Dáváte si po ránu čaj? - obrázek

Pití čaje je nejen zdravé, protože obsahuje hodně antioxidantů, ale také podporuje imunitu a krásně naše tělo po ránu zahřeje. V tuto dobu jsou rána ještě dosti chladná a pro zahřátí je ideální šálek čaje.


Aktuální novinky Všechny novinky

Dáváte si po ránu čaj?

Pití čaje je nejen zdravé, protože obsahuje hodně antioxidantů, ale také podporuje imunitu a krásně naše tělo po ránu zahřeje. V tuto dobu jsou...

22.2.2017 ČÍST VÍCE
Dárkové poukazy

Přemýšlíte už nad dárky na Vánoce a rádi by jste potěšili blízké něčím novým, co může zlepšit jejich zdraví.

1.11.2016 ČÍST VÍCE
Chcete se správně...

Tato jednoduchá tabulka vám řekne, které potraviny jsou kyselé a které zásadité. V našem jídelníčku by měli samozřejmě převažovat potraviny...

5.10.2016 ČÍST VÍCE